fbpx

Domů

Půjčit si bar?
Půjčte si mobilní bar z naší půjčovny – vše dovezeme a naistalujeme na místě určení. Bar vybavíme nutným inventářem k přípravě koktejlů. Potřebujete sklo, živou žirafu, alkohol nebo hromadu ledu? Napište nebo zavolejte. Rádi Vám se vším pomůžeme.

Prázdninový dyzajn market se blíží. koná se již 27.-28. července na piazzettě národního divadla v praze. těšíme se na vás.


Kavárna na Žižkově je uzavřena. Jsme aktivní na akcích všeho druhu s mobilními bary a cateringem. Sledujte naše sociální sítě, kde budeme informovat o všem, co se bude dít 😊
Spolupracovali jsme například s

Loading

Kalendář akcí

Mohli jste nás vidět také na

pátém ročníku JAZZ SWING VEČERU NA ZÁMKU SLAPY, kde jsme s koktejlovým barem dotvářeli stylovou atmosféru 30. let minulého století
BACHATA MAGIC FESTIVAL PRAGUE v Národním domě na Smíchově, kde jsme tanečníkům zajišťovali pohoštění i stálý přísun koktejlů
na pravidelných vydání DYZAJN MARKETU střídavě na náměstí Václava Havla a na Výstavišti v Praze, kterých se tradičně účastníme s koktejlovým barem
nebo s naším drink truckem Queen Mary na FOOD TRUCK MARKETU v Řevnicích na náměstí Krále Jiřího z Poděbrad
nebo na koncertech z cyklu klavírních recitálů HYBATELÉ REZONANCE v Anežském klášteře v Praze jako cateringová podpora krásného zážitku

Půjčovna

Naše skládací bary si můžete také pronajmout. Mobilní bary vám přivezeme a naistalujeme na místě dle Vašeho přání. Vyberte si z několika velikostí a modelů takový mobilní bar, který nejvíce vyhovuje Vašim představám.
Mobilní bary a vybavení můžete umístit jak do interiérů, společenských a konferenčních sálů, tak i na nerovný povrch venkovních akcí. Základní modul je 125 cm dlouhý a pro vytvoření různých tvarů používáme i rohové díly. Rozměry baru: bar je 125 cm dlouhý, 116 cm vysoký. Pracovní deska má 60 cm a výdejová 20 cm. Bar není doplněn výřezy na dřez, ani přípojkou na vodu.

Bistro stolek je pro jednodušší manipulaci a převoz skládací. Bílá deska stolu je jednoduše omyvatelná. Pro luxusnější vzhled lze bistro stolek potáhnout bílým či černým strečovým ubrusem. Bistro stolek dodá šmrnc každé svatbě či firemní akci. Strečové ubrusy jsou šité na míru.
Půjčíme a pronajmeme vám party stany různých tvarů a velikostí, které vás bezpečně ochrání před sluncem, deštěm i větrem. Pro veletrh, výstavu či soukromé účely nabízíme nůžkové stany, jejichž výhodou je pevná hliníková konstrukce, jednoduchá montáž i demontáž během několika minut.

Pronájem party nábytku (bistro stolky, mobilní bary), gastro a catering inventáře (skleničky, příbory, talíře) a party stanů. Veškerý inventář a vybavení půjčujete čistý a vracíte použitý.
Půjčíme Vám kompletní vybavení dle typu akce, kterou pořádáte. Vámi vybraný sortiment si můžete sami vyzvednout nebo Vám jej doručíme na místo určení.
HLAVNÍM KRÉDEM BUDOVÁNÍ VZTAHŮ SE ZÁKAZNÍKY JE JEDNODUCHOST, DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE, VÝHODNÁ CENOVÁ POLITIKA, DOBRÉ SLUŽBY A KOMUNIKACE.

Fotogalerie

BARY

Kontakt

PROPAGAČNÍ LETÁKY Ke stažení:
využijte kontaktní formulář níže a podle zadaných údajů a typu akce sestavíme nabídku šitou na míru. Raději si povídáte? zavolejte na 739 014 730, pavel vám vše potřebné vysvětlí. zakládáme si na dlouhodobé spolupráci, dobré komunikaci a výhodné cenové politice.
zajistíme profesionální personál a kompletní barový servis pro společenské události různých druhů.
Potřebujete catering?  naše pokrmy jsou čerstvé, sezónní a plné chutí.
pořádáte večírek?  koktejlový bar udělá vaší událost nezapomenutelnou.

 

 

    error

    Líbí se Vám naše práce? Sledujte novinky na: