fbpx

Půjčovna

Naše skládací bary si můžete také pronajmout. Mobilní bary vám přivezeme a naistalujeme na místě dle Vašeho přání. Vyberte si z několika velikostí a modelů takový mobilní bar, který nejvíce vyhovuje Vašim představám.
Mobilní bary a vybavení můžete umístit jak do interiérů, společenských a konferenčních sálů, tak i na nerovný povrch venkovních akcí. Základní modul je 125 cm dlouhý a pro vytvoření různých tvarů používáme i rohové díly. Rozměry baru: bar je 125 cm dlouhý, 116 cm vysoký. Pracovní deska má 60 cm a výdejová 20 cm. Bar není doplněn výřezy na dřez, ani přípojkou na vodu.
Bistro stolek je pro jednodušší manipulaci a převoz skládací. Bílá deska stolu je jednoduše omyvatelná. Pro luxusnější vzhled lze bistro stolek potáhnout bílým či černým strečovým ubrusem. Bistro stolek dodá šmrnc každé svatbě či firemní akci. Strečové ubrusy jsou šité na míru.
Půjčíme a pronajmeme vám party stany různých tvarů a velikostí, které vás bezpečně ochrání před sluncem, deštěm i větrem. Pro veletrh, výstavu či soukromé účely nabízíme nůžkové stany, jejichž výhodou je pevná hliníková konstrukce, jednoduchá montáž i demontáž během několika minut.
Pronájem party nábytku (bistro stolky, mobilní bary), gastro a catering inventáře (skleničky, příbory, talíře) a party stanů. Veškerý inventář a vybavení půjčujete čistý a vracíte použitý.
Půjčíme Vám kompletní vybavení dle typu akce, kterou pořádáte. Vámi vybraný sortiment si můžete sami vyzvednout nebo Vám jej doručíme na místo určení.
HLAVNÍM KRÉDEM BUDOVÁNÍ VZTAHŮ SE ZÁKAZNÍKY JE JEDNODUCHOST, DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE, VÝHODNÁ CENOVÁ POLITIKA, DOBRÉ SLUŽBY A KOMUNIKACE.